Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

DARMOWA DOSTAWA PRZY
ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 400 ZŁ
100% GWARANCJA ZWROTU
PIENIĘDZY
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Wędzidło Fager Simon Sweet Iron Loose Rings

Wędzidło Fager Simon Sweet Iron Loose Rings

Wędzidło Fager Sally Titanium Dee Rings

Wędzidło Fager Sally Titanium Dee Rings

Wędzidło Fager Simon Sweet Iron Fixed Rings

356,80 zł Regular Price 446,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 356.80 zł

FAGER bits to najbardziej innowacyjne wędzidła dostępne na rynku. Projektowane w Szwecji w oparciu o bieżące i trwające badania naukowe w ścisłej współpracy z lekarzami weterynarii. Niekwestionowana dbałość o detale w każdym elemencie wyróżnia je na tle konkurencji, zapewniając ponadprzeciętną wydajność. Rewolucyjne kształty wykraczające poza ramy tradycyjnych konstrukcji wędzideł, uwzględniają anatomię oraz stawiają komfort i dobre samopoczucie koni na pierwszym miejscu. Każdy projekt FAGER bits został opracowany z myślą o konkretnym typie i konkretnej osobowości konia, uwzględniając jego indywidualne potrzeby.

Fager Simon to dobry wybór, jeśli opiszesz swojego konia:
- reaguje nerwowo przy nabieraniu wodzy 
- jest sztywny w kontakcie
- ma wrażliwy język
- nie szuka kontaktu
Projekt Simons zapewnia najlepszy kształt dla konia, jaki może mieć proste wędzidło, zgodnie z naturalnymi krzywiznami pyska. Simon to idealny wybór do użycia wraz z innymi wędzidłami. W firmie Fager zawsze zaleca się naprzemienne używanie różnych wędzideł  aby stale zmieniać punkty nacisku oraz  zachować wyraźną i precyzyjną komunikację. Wędzidło zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej pokrytej warstwą słodkiego żelaza. Metaliczny smak zostaje zastąpiony przyjemnym dla konia, słodkawym posmakiem, zachęcającym do żucia oraz rozluźnienia żuchwy. W trakcie użytkowania słodkie żelazo rozpoczyna proces utleniania, zmieniając kolor z niebieskiego na brązowo-szary. Jest to naturalne zjawisko, a wraz z jego postępowaniem wydzielanie słodkiego nasila się.

Cechy produktu:
Materiał: stal nierdzewna pokryta warstwą słodkiego żelaza.
Szerokość ścięgierza: 12 mm, przy rozmiare 9.5 cm 10 mm.
Średnica kółek wędzidłowych: 60 mm przy ścięgierzu 10,5 i 11,5 oraz 65 mm przy ścięgierzach  12,5, 13,5 i 14,5.
Dostępność produktu oraz czas oczekiwania potwierdzamy drogą e-mailową, bądź telefonicznie po złożeniu zamówienia.

Czas dostawy: 14-21 dni
Tylko %1 pozostał
Produkty z czasem dostawy 2 dni dostępne są w określonej, ograniczonej ilości. Przy zamówieniu większej ilości czas oczekiwania ulegnie wydłużeniu, a dostawa jest zagwarantowana tylko wtedy jeśli towar będzie jeszcze w magazynie u producenta
Więcej informacji
Producent Fager
Model simonfixed
Wyświetlaj cenę jednostkową Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wędzidło Fager Simon Sweet Iron Fixed Rings

Brak powiązanych postów

FAGER — to szwedzka firma, która każdy swój projekt realizuje z niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Specjalizuje się głównie w produkcji wysokiej klasy, innowacyjnych wędzideł. Ścisła współpraca z lekarzami weterynarii z uwzględnieniem nie tylko anatomii, ale i osobowości konia owocuje powstaniem rewolucyjnych rozwiązań i koncepcji, które wychodzą poza ramy tradycyjnie produkowanych wędzideł. O swoich produktach mówią: "O WOW! - to słowa, które chcemy, żebyś wypowiedział, gdy weźmiesz do rąk któryś z produktów Fager. To nie tylko profesjonalny sprzęt jeździecki, ale też inwestycja w dobre samopoczucie. To sprzęt, który sami jako jeźdźcy i wielbiciele koni chcielibyśmy kupować."

Aby zobaczyć pozostałe produkty Fager ⮕ kliknij tutaj.


Poznaj nasze bestsellery: 


Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy:Produkty na czasie: