Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

DARMOWA DOSTAWA PRZY
ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 400 ZŁ
100% GWARANCJA ZWROTU
PIENIĘDZY
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Wędzidło Fager Rune Fixed Rings

Wędzidło Fager Rune Fixed Rings

Wędzidło Fager Maria Titanium Dee Rings

Wędzidło Fager Maria Titanium Dee Rings

Wędzidło Fager Sally Titanium Dee Rings

507,20 zł Regular Price 634,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 507.20 zł

FAGER bits to najbardziej innowacyjne wędzidła dostępne na rynku.
Projektowane w Szwecji w oparciu o bieżące i trwające badania naukowe w ścisłej współpracy z lekarzami weterynarii.
Niekwestionowana dbałość o detale w każdym elemencie wyróżnia je na tle konkurencji, zapewniając ponadprzeciętną wydajność.
Rewolucyjne kształty wykraczające poza ramy tradycyjnych konstrukcji wędzideł, uwzględniają anatomię oraz stawiają komfort i dobre samopoczucie koni na pierwszym miejscu.
Sally Titanium Dee Rings wykonane zostało z  tytanu, cenionego za swoją wysoką wytrzymałość, niską wagę i odporność na korozję. 
W połączeniu z odpowiednio dobranym ścięgierzem daje poczucie lekkości w rękach oraz poprawia szybkości reakcji w porównaniu do ciężkich, pełnych wędzideł. Sally Titanium Dee Rings ma lekki, podwójnie łamany ścięgierz bez mechanizmu blokującego. Jego anatomiczna konstrukcja zapewnia równomierne rozłożenie nacisku między językiem a krawędziami żuchwy. W połączeniu z niewielką wagą jest zaskakująco wygodne, zwłaszcza dla koni z niskim podniebieniem oraz dużym, mięsistym językiem. Niewielki środkowy łącznik z rolką delikatnie przesuwa się po języku, zachęcając do aktywnego żucia. Pierścienie Dee sprawiają, że wędzidło pozostaje nieruchome w pysku i zapobiega przesuwaniu się na boki. 
Cechy produktu:
Szerokość ścięgierza: 14 mm 
Wymiary pierścieni:  60x85 mm

Dostępność produktu oraz czas oczekiwania potwierdzamy drogą e-mailową, bądź telefonicznie po złożeniu zamówienia.

Czas dostawy: 14-21 dni
Tylko %1 pozostał
Produkty z czasem dostawy 2 dni dostępne są w określonej, ograniczonej ilości. Przy zamówieniu większej ilości czas oczekiwania ulegnie wydłużeniu, a dostawa jest zagwarantowana tylko wtedy jeśli towar będzie jeszcze w magazynie u producenta
Więcej informacji
Producent Fager
Model deeringssally
Wyświetlaj cenę jednostkową Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wędzidło Fager Sally Titanium Dee Rings

Brak powiązanych postów

FAGER — to szwedzka firma, która każdy swój projekt realizuje z niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Specjalizuje się głównie w produkcji wysokiej klasy, innowacyjnych wędzideł. Ścisła współpraca z lekarzami weterynarii z uwzględnieniem nie tylko anatomii, ale i osobowości konia owocuje powstaniem rewolucyjnych rozwiązań i koncepcji, które wychodzą poza ramy tradycyjnie produkowanych wędzideł. O swoich produktach mówią: "O WOW! - to słowa, które chcemy, żebyś wypowiedział, gdy weźmiesz do rąk któryś z produktów Fager. To nie tylko profesjonalny sprzęt jeździecki, ale też inwestycja w dobre samopoczucie. To sprzęt, który sami jako jeźdźcy i wielbiciele koni chcielibyśmy kupować."

Aby zobaczyć pozostałe produkty Fager ⮕ kliknij tutaj.


Poznaj nasze bestsellery: 


Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy:Produkty na czasie: