Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

Wysyłka


Wysyłka tego samego dnia

Wyślemy Twoje zamówienie tego samego dnia jeśli złożysz je do godziny 11:00 w dzień roboczy (Pn-Pt) i jeśli Twoje zamówienie posiada produkty z czasem realizacji 2 dni.
Zamówienie złożone po godzinie 11.00,  w weekend lub święta, z czasem realizacji 2 dni, zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

 


Darmowa wysyłka

Wyślemy Twoje zamówienie ZA DARMO jeśli przekroczy ono kwotę 400 zł, a waga nie przekroczy 30 kg i wybierzesz opcję przedpłaty na konto- zwykłym przelewem lub za pośrednictwem systemu PayU. 

 


Jak wysyłamy

Wszystkie nasze paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub INPOST (kurier lub paczkomaty)- dokonujesz wyboru w trakcie składania zamówienia. Prosimy- podaj aktualny numer telefonu aby nasz kurier mógł się z Tobą skontaktować.

 

Koszty wysyłki

Nasz system nalicza koszty na podstawie wagi sumarycznej zamówienia. 
Jeśli wybierasz opcję przedpłaty na konto musisz przelać kwotę za zamówienie + koszty wysyłki- wyjątkiem są zamówienia powyżej 400zł. 
Zamówienie realizujemy od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie- wyjątkiem są przesyłki za pobraniem. 
W przypadku braku informacji o rezygnacji zamówienia wysyłamy paczkę pod wskazany przez Ciebie adres- jesteś zobowiązany do odbioru przesyłki. 

Każda pasza i baty powyżej 120 cm wysyłane są osobną paczką.


Cennik wysyłek: