Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

Derki

Filtr
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 500

na stronę
Wyświetl jako Krata Lista
Filtr
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 500

na stronę
Wyświetl jako Krata Lista

Derki to akcesoria, które znajdziemy w praktycznie każdej stajni, a zwłaszcza w stajniach sportowych. Polarowe, padokowe, zimowe, stajenne, siatkowe — każda z nich ma inne właściwości oraz spełnia inne funkcje. W jaką zaopatrzyć naszego wierzchowca?

Należy pamiętać, że nie każdy koń potrzebuje derki w swoim wyposażeniu, większość koni bardzo dobrze radzi sobie na co dzień bez nich. Są jednak sytuacje, w których stajemy przed dylematem wyboru derki dla naszego podopiecznego. Do takich momentów zaliczamy między innymi okres jesienno-zimowy, zwłaszcza w przypadku koni z osłabioną odpornością, chorych lub starszych. Wietrzne, zimne, deszczowe dni z mocnym spadkiem temperatur, kiedy nasz koń nie zdążyły jeszcze zapuścić odpowiednio ciepłego futra, chroniącego go przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi to moment, kiedy powinniśmy przemyśleć zakup derki. Podobnie sprawa wygląda w przypadku koni golonych, będących w intensywnym treningu sportowym — tutaj zakup odpowiednich derek jest nieunikniony! Począwszy od nabycia ciepłej, osuszającej po treningu derki polarowej, przez grubą, przeciwdeszczową derkę padokową a kończąc na przytulnej derce stajennej.

Polarowe, padokowe, zimowe, stajenne, siatkowe, do jazdy/karuzeli?

Zaopatrzenie naszego wierzchowca w odpowiednią derkę jest kwestią mocno indywidualną i zależy od wielu czynników. Nasz doświadczony team sprzedażowy, z przyjemnością pomoże wybrać właściwą derkę, nie wahaj się z nami skontaktować! Otwierając poniższe kategorie, możesz również sam zapoznać się z przeznaczeniem poszczególnych typów derek – umieściliśmy tam obszerne opisy, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Wysoka jakość i trwałość

W naszym sklepie internetowym znajdziesz derki renomowanych producentów takich jak: Horseware, Bucass, Equiline, Eskadron, Torpol, HKM, Waldhausen, Equi Theme i wiele, wiele innych. Znajdziemy derkę skrojoną na miarę potrzeb Twojego konia!