Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

Letnie

Filtr
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 64

na stronę
Wyświetl jako Krata Lista
Filtr
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 64

na stronę
Wyświetl jako Krata Lista

Gdy pojawiają się pierwsze promienie słońca, warto zmienić swoje rękawiczki jeździeckie na lekkie i komfortowe. Modele na lato charakteryzują się świetną oddychalnością, a zastosowanie miękkich i elastycznych materiałów gwarantuje perfekcyjne dopasowanie do dłoni jeźdźca.

Technologia Grip i Mesh

Pewny chwyt to zasługa technologii Grip, charakterystycznej dla większości letnich modeli. Zapewnia doskonałe utrzymanie wodzy, zapobiega ich wysuwaniu się z rąk nawet podczas skoków przez przeszkody, WKKW czy wyjazdów w teren. Na lato polecamy modele wykonane z doskonałej siateczki Mesh oddychające jak żadne inne! Dla tych, co lubią łączyć tradycję z nowoczesnością mamy również modele hybrydowe, gdzie siateczka łączy się z antypoślizgową tkaniną. Najbardziej newralgiczne punkty wzmocnione zostały wstawkami, które chronią Twoje dłonie przed otarciami.

Każdy jeździec znajdzie model dla siebie.

Twoje dłonie to jeden z najważniejszych elementów w komunikacji z koniem, stąd też wymagają wyjątkowej oprawy. Na gorące miesiące w roku polecamy modele firmy Roeckl, HKM Style oraz Elt Paris.