Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

O nasSklep jeździecki GNL powstał w 2005 roku. Przez pierwsze 3 lata działaliśmy wyłącznie jako sklep internetowy.  W roku 2008 otworzyliśmy nasz pierwszy sklep stacjonarny, którego powierzchnia nie przekraczała 50 m kwadratowych…..

Nasza pasja do sportu i sprzętu jeździeckiego wciąż nakazywała nam ciągły rozwój, poszukiwanie producentów, nowych rozwiązań i ciekawych pomysłów. Już po 3 latach przeprowadziliśmy się do dużo większego lokalu, który po kolejnych 3 już był dla nas za mały.   

Od 2015 roku nasza siedziba mieści się w Łodzi przy ul. Brukowej 10 lok.3. Nasz sklep stacjonarny, magazyn i biura mają ponad 1400 metrów kwadratowych. W zespole GNL pracują pasjonaci jazdy konnej, którzy mimo już posiadanej wiedzy, regularnie biorą udział w szkoleniach branżowych, wyjeżdżają na targi, aby móc zaproponować naszym klientom jak największy wybór najlepszych produktów.

Współpracujemy z firmami z Polski, Niemiec, Holandii, Francji, Włoch, Anglii i USA.

Bogata oferta znakomitego sprzętu jeździeckiego to nie jedyny nasz atut. Posługujemy się nowoczesnymi systemami informatycznymi wewnątrz firmy, które usprawniają naszą pracę i zapewniają naszym klientom komfort zakupów.

Cieszymy się, że jesteś na naszej stronie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nią.

W wolnej chwili zobacz nasz film reklamowy wykonany przez Laik Knows Produkcja oraz film przedstawiający kilka ujęć z naszego sklepu stacjonarnego, do którego serdecznie Cię zapraszamy!