Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

Komplety

Filtr
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 43

Strona
na stronę
Wyświetl jako Krata Lista
Filtr
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 43

Strona
na stronę
Wyświetl jako Krata Lista

Dbałość o potrzeby zwierząt jest priorytetem dla miłośników jazdy konnej oraz pracowników i właścicieli stadnin. Żeby sprostać temu zadaniu, niezbędne będą akcesoria, które ułatwią doglądanie koni. Jedną z naszych propozycji są komplety jeździeckie, na które składa się kantar oraz uwiąz. Poszczególne zestawy można u nas nabyć w wielu wariantach kolorystycznych: bordowym, czerwonym, fioletowym, niebieskim czy zielonym.

Komplety jeździeckie w kolorze czerwonym, fioletowym, bordowym i wielu innych!

Kantar wraz z uwiązem to uniwersalny sprzęt, po który osoby zajmujące się zwierzętami sięgają każdego dnia. Komplet taki będzie nam służył podczas wyprowadzania koni na pastwisko, przywiązywania ich w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych czy transportu. Uproszczoney uzdya bez wędzidła z naszego sklepu online wykonane są z trwałych materiałów, takich jak taśma nylonowa. Poszczególne modele w części potylicznej i nosowe podszyte są zawsze miękką wyściółką syntetyczną lub futerkową tak – dzięki temu unikniemy odparzeń czy obtarć.

Czerwony, fioletowy i bordowy zestaw dla konia

Kolorowe komplety posiadają także obszerną dwu- lub trzystopniową regulację oraz uwiąz zakończony standardowo karabińczykiem. Zapoznajcie się z naszymi propozycjami – każdy z produktów posiada opis, który ułatwi wybór wyposażenia.