Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

Komplety

Dbałość o potrzeby zwierząt jest priorytetem dla miłośników koni oraz pracowników i właścicieli stajni. Żeby sprostać temu zadaniu, niezbędne będą akcesoria, które ułatwią codzienne obowiązki związane z pielęgnacją oraz opieką nad końmi. Jedną z naszych propozycji są komplety, na które składa się kantar oraz uwiąz.

Oferowane przez nas zestawy charakteryzują się ciekawym designem, modną kolorystyką oraz trwałością i wysoką jakością wykonania.

Komplety w kolorze zielonym, fioletowym, czarnym, bordowym i wielu, wielu innych!

Uniwersalny zestaw, po który osoby zajmujące się końmi sięgają każdego dnia. Komplet taki będzie nam służył podczas wyprowadzania koni na pastwisko, przywiązywania ich w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych czy transportu. Kantary z naszego sklepu online wykonane są z trwałych, podwójnych taśm nylonowych. Większość z nich wyposażonych jest w miękkie podszycia z neoprenu, polaru lub futerka, zapobiegające otarciom i odparzeniom.

Czerwony, fioletowy i bordowy zestaw dla konia.

Praktyczna regulacja, którą posiada znaczna część kantarów, zapewnia idealne dopasowanie do głowy naszego konia, a wygodne karabińczyki umożliwiają szybie i proste zakładanie oraz zdejmowanie.

Zapoznajcie się z naszymi propozycjami – każdy z produktów posiada opis, który ułatwi wybór odpowiedniego modelu.

Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 51

na stronę
Wyświetl jako Krata Lista
Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 51

na stronę
Wyświetl jako Krata Lista