Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

Rabaty

regulamin sklepu internetowego

Klientom sklepu internetowego oferujemy następujące rabaty:

Przy zamówieniach powyżej 400 zł, wadze do 10 kg oraz przedpłacie na konto, koszty przesyłki pokrywa sklep. W przypadku gdy wartość zamówienia spadnie poniżej kwoty uprawniającej do skorzystania z promocji w wyniku skorzystania przez konsumenta z częściowego prawa odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, prawo do skorzystania z bezpłatnej dostawy wygasa, a konsument jest obowiązany pokryć koszty dostawy. Koszty te mogą zostać wówczas potrącone z kwotą należną konsumentowi z tytułu częściowego odstąpienia od umowy.

Naszym stałym klientom oferujemy następujące progi rabatowe:

 

od 500 zł brutto - 2% rabatu

od 1000 zł brutto - 3% rabatu

od 2000 zł brutto - 5% rabatu

od 3000 zł brutto - 6% rabatu

od 5000 zł brutto - 7% rabatu

 

Rabaty naliczane są automatycznie przez nasz system podczas składania zamówienia. Podane kwoty są sumą wszystkich zakupów (z wyłączeniem kosztów dostawy i innych opłat niestanowiących ceny produktu) wykonanych przez klienta w sklepie www.gnl.pl od momentu jego zarejestrowania w sklepie.

 

Rabat nalicza się od następnego zamówienia.

Rabat nie dotyczy pasz oraz suplementów.

 

Powyższe rabaty przypisane są na stałe do konta danego klienta. Rabaty są niezbywalne i nie mogą być przeniesione na inną osobę trzecią.

 

Powyższe rabaty nie sumują się. Obowiązuje zawsze najwyższa stawka rabatu dla osiągniętej przez klienta wartości zakupów.

 

Kilka razy w roku organizujemy akcje promocyjne, polegające na przecenie wszystkich produktów lub dołączaniu kuponów rabatowych z kodami zniżkowymi na zakupy w naszym sklepie. Kod należy wpisać w okienku „kupon zniżkowy" podczas składania zamówienia. Rabat z kuponu rabatowego nie sumuje się z rabatem dla stałych klientów.

 

Klienci będący subskrybentami newslettera są dodatkowo informowani o akcjach promocyjnych i nowych rabatach wprowadzanych do oferty naszego sklepu.

 

Oferta rabatowa obowiązuje od dnia 27.10.2010 do odwołania.