Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

TEST CENTER


Test Center wędzideł w naszym sklepie jeździeckim to prosty proces!


Jeśli masz dylemat jakie wędzidło wybrać dla Twojego konia, skorzystaj z możliwości naszego Test Center. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci dobrać wędzidło w oparciu o Twoje potrzeby. W naszym sklepie jeździeckim masz możliwość przetestowania wędzideł firm Sprenger, Nathe, Fager oraz Beris.  Aby poznać pełną ofertę wędzideł danej marki kliknij w wybrane logo poniżej. 

Jak skorzystać z Test Center?

 

1. Wybierz wędzidło, które chcesz przetestować (kliknij w logo producenta powyżej aby zobaczyć pełną ofertę) i poinformuj nas o swoim wyborze mailowo na gnl@gnl.pl
 
2. Zapłać równowartość ceny wędzidła i podpisz umowę (wystarczy podpisać i wysłać do nas skan).
 
3. Testuj wędzidło przez siedem dni.
 
4. Jeśli wędzidło spełnia Twoje oczekiwania- zostaje u Ciebie.
 
5. Jeśli nie jest to odpowiednie wędzidło dla Twojego konia, możesz je oddać, a my zwrócimy 90% jego wartości.
 

Jeżeli nie uda Ci się dopasować wędzidła- wypróbuj inne z naszej oferty.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania- skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez adres e-mail gnl@gnl.pl.

Otrzymasz od Nas ankietę, która pozwoli zawęzić obszar poszukiwań, a nasi eksperci rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą odpowiednie.


Test Center strzemion Flex-on oraz Freejump


Jeśli zastanawiasz się, które strzemiona będą odpowiednie dla Ciebie, dajemy Ci możliwość wypróbowania strzemion dwóch marek. Nie trać czasu i przetestuj strzemiona FreeJump oraz Flex-on aby wybraż najbardziej komfortowe dla siebie.
 
Poznaj pełną ofertę tych producentów klikając w wybrane logo poniżej:

Jak skorzystać z Test Center?

 

1. Wybierz strzemiona, które chcesz przetestować (kliknij w logo producenta powyżej aby zobaczyć pełną ofertę) i poinformuj nas o swoim wyborze mailowo na gnl@gnl.pl
 
 
2. Zapłać równowartość ceny strzemion i podpisz umowę (wystarczy podpisać i wysłać do nas skan).
 
3. Testuj strzemiona przez siedem dni.
 
4. Jeśli strzemiona spełnią Twoje oczekiwania i będziesz chciał/a zamówić nowe daj nam znać. Do testów wysyłamy strzemiona używane, które posiadaja normalne ślady użytkowania. Sprowadzimy dla Ciebie zupełnie nowe- być może będziesz chcieć specjalne, personalizowane? :-)
 
5. Jeśli strzemiona nie są dla Ciebie odpowiednie, możesz je oddać, a my zwrócimy 90% ich wartości.
 

 

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania- skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez adres e-mail gnl@gnl.pl


Poznaj pełen regulamin naszego Test Center:


 
 § 1.
Klient chcący wypożyczyć wędzidło zobowiązany jest do wniesienia kaucji wynoszącej 100% wartości ceny wypożyczonego produktu.
§ 2.
Kaucja wnoszona jest przed wypożyczeniem produktu.
§ 3.
Koszt wypożyczenia wędzidła/strzemion wynosi 10% wartości ceny początkowej produktu jeżeli zwrot następuje w ciągu 7 dni od wypożyczenia .
§ 4.
W przypadku zwrotu wypożyczonego produktu zwracana jest kaucja potrącona o koszty użytkowania uwzględnione w punkcie 3 i 8 regulaminu oraz koszty dostawy.
§ 5.
Maksymalny czas wypożyczenia wynosi 7 dni, data liczona jest od dnia wypożyczenia.
§ 6.
Zwracając wypożyczony produkt, klient zobowiązany jest oddać nieuszkodzony oraz czysty produkt.
§ 7.
Koszty przesyłki zwrotnej wędzidła/strzemion ponosi klient.
§ 8.
W przypadku zwrotu uszkodzonego lub zabrudzonego produktu naliczana jest dodatkowa opłata, którą określi właściciel sklepu sugerując się zużyciem produktu.
§ 9.
Klient oddający sprawny wypożyczony produkt otrzymuje zwrot wniesionej kaucji potrąconej o koszty wypożyczenia uwzględnione w punkcie 3 i koszty przesyłki.
§ 10.
Klient chcący skorzystać z możliwości wypożyczenia wędzidła Fager/Sprenger/Nathe/Beris lub strzemion Freejump/Flex-on musi dostarczyć podmiotowi udostępniającemu podpisany formularz wypożyczenia udostępniony przez podmiot udostępniający.
§ 11.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu zrealizowania wypożyczenia. Konieczne jest podpisanie dokumentu RODO
§ 12.
Klient korzystający z możliwości wypożyczenia wędzidła akceptuje regulamin wypożyczenia wędzidła/strzemion Fager/Sprenger/Nathe/Beris/ FreeJump/Flex-on
§ 13.
Wszelkie kwestie nieujęte w regulaminie zostaną ustalone z podmiotem udostępniającym wypożyczenie.
§ 14.
Podmiot udostępniający wypożyczenie produktu ma prawo odmówić możliwości wypożyczenia bez podawania przyczyn.