Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

DARMOWA DOSTAWA PRZY
ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 400 ZŁ
100% GWARANCJA ZWROTU
PIENIĘDZY
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Wędzidło FAGER Anna Sweet iron FSS™ Baby Fulmer

Wędzidło FAGER Anna Sweet iron FSS™ Baby Fulmer

Wędzidło z półwąsami Feeling “Anatomic”

Wędzidło z półwąsami Feeling “Anatomic”

Wędzidło Fager Simon Sweet Iron Baby Fulmer

372,00 zł Regular Price 465,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 372.00 zł

FAGER bits to najbardziej innowacyjne wędzidła dostępne na rynku. Projektowane w Szwecji w oparciu o bieżące i trwające badania naukowe w ścisłej współpracy z lekarzami weterynarii. Niekwestionowana dbałość o detale w każdym elemencie wyróżnia je na tle konkurencji, zapewniając ponadprzeciętną wydajność. Rewolucyjne kształty wykraczające poza ramy tradycyjnych konstrukcji wędzideł, uwzględniają anatomię oraz stawiają komfort i dobre samopoczucie koni na pierwszym miejscu. Każdy projekt FAGER bits został opracowany z myślą o konkretnym typie i konkretnej osobowości konia, uwzględniając jego indywidualne potrzeby.

Fager Simon to dobry wybór, jeśli opiszesz swojego konia:
- reaguje nerwowo przy nabieraniu wodzy 
- jest sztywny w kontakcie
- ma wrażliwy język
- nie szuka kontaktu
Projekt Simons zapewnia najlepszy kształt dla konia, jaki może mieć proste wędzidło, zgodnie z naturalnymi krzywiznami pyska. Simon to idealny wybór do użycia wraz z innymi wędzidłami. W firmie Fager zawsze zaleca się naprzemienne używanie różnych wędzideł  aby stale zmieniać punkty nacisku oraz  zachować wyraźną i precyzyjną komunikację. Wędzidło zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej pokrytej warstwą słodkiego żelaza. Metaliczny smak zostaje zastąpiony przyjemnym dla konia, słodkawym posmakiem, zachęcającym do żucia oraz rozluźnienia żuchwy. W trakcie użytkowania słodkie żelazo rozpoczyna proces utleniania, zmieniając kolor z niebieskiego na brązowo-szary. Jest to naturalne zjawisko, a wraz z jego postępowaniem wydzielanie słodkiego nasila się.

Cechy produktu:
Materiał: stal nierdzewna pokryta warstwą słodkiego żelaza.
Szerokość ścięgierza: 14 mm.
Średnica kółek wędzidłowych: 55 mm.
Dostępność produktu oraz czas oczekiwania potwierdzamy drogą e-mailową, bądź telefonicznie po złożeniu zamówienia.

Czas dostawy: 14-21 dni
Tylko %1 pozostał
Produkty z czasem dostawy 2 dni dostępne są w określonej, ograniczonej ilości. Przy zamówieniu większej ilości czas oczekiwania ulegnie wydłużeniu, a dostawa jest zagwarantowana tylko wtedy jeśli towar będzie jeszcze w magazynie u producenta
Więcej informacji
Producent Fager
Model simonbabyfulmer
Wyświetlaj cenę jednostkową Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wędzidło Fager Simon Sweet Iron Baby Fulmer

Brak powiązanych postów

FAGER — to szwedzka firma, która każdy swój projekt realizuje z niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Specjalizuje się głównie w produkcji wysokiej klasy, innowacyjnych wędzideł. Ścisła współpraca z lekarzami weterynarii z uwzględnieniem nie tylko anatomii, ale i osobowości konia owocuje powstaniem rewolucyjnych rozwiązań i koncepcji, które wychodzą poza ramy tradycyjnie produkowanych wędzideł. O swoich produktach mówią: "O WOW! - to słowa, które chcemy, żebyś wypowiedział, gdy weźmiesz do rąk któryś z produktów Fager. To nie tylko profesjonalny sprzęt jeździecki, ale też inwestycja w dobre samopoczucie. To sprzęt, który sami jako jeźdźcy i wielbiciele koni chcielibyśmy kupować."

Aby zobaczyć pozostałe produkty Fager ⮕ kliknij tutaj.


Poznaj nasze bestsellery: 


Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy:Produkty na czasie: