Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

DARMOWA DOSTAWA PRZY
ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 400 ZŁ
100% GWARANCJA ZWROTU
PIENIĘDZY
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Wędzidło Fager Sally Titanium Dee Rings

Wędzidło Fager Sally Titanium Dee Rings

Wędzidło Fager Alex Sweet Gold Fixed Rings

Wędzidło Fager Alex Sweet Gold Fixed Rings

Wędzidło Fager Maria Titanium Dee Rings

507,20 zł Regular Price 634,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 507.20 zł

FAGER bits to najbardziej innowacyjne wędzidła dostępne na rynku.
Projektowane w Szwecji w oparciu o bieżące i trwające badania naukowe w ścisłej współpracy z lekarzami weterynarii.
Niekwestionowana dbałość o detale w każdym elemencie wyróżnia je na tle konkurencji, zapewniając ponadprzeciętną wydajność.
Rewolucyjne kształty wykraczające poza ramy tradycyjnych konstrukcji wędzideł, uwzględniają anatomię oraz stawiają komfort i dobre samopoczucie koni na pierwszym miejscu.
Każdy projekt FAGER bits został opracowany z myślą o konkretnym typie i konkretnej osobowości konia, uwzględniając jego indywidualne potrzeby. Maria Titanium Dee Rings wykonane zostało z medycznego tytanu, cenionego za swoją wysoką wytrzymałość, niską wagę i odporność na korozję.Tytan to metal pozbawiony smaku, który w naturalny sposób dostosowuje się do temperatury pyska, zachęca konia do akceptacji wędzidła oraz zwiększa komfort termiczny. Wędzidła tytanowe polecane są koniom o wrażliwych pyskach, ze skłonnościami do reakcji alergicznych takich jak stany zapalne czy owrzodzenia, powstałe na skutek kontaktu śluzówki pyska z klasycznymi wędzidłami metalowymi.
W połączeniu z odpowiednio dobranym ścięgierzem daje poczucie lekkości w rękach oraz poprawia szybkości reakcji w porównaniu do ciężkich, pełnych wędzideł. Maria Titanium Dee Rings zostało zaprojektowane tak, aby nie naciskało na boki podniebienia ani nie powodowało nierównomiernego nacisku na krawędzie żuchwy. Jest to niezwykle wygodne wędzidło, które naturalnie układa się na języku, uwalniając wrażliwe dziąsła od stałej presji. Pierścienie Dee sprawiają, że wędzidło pozostaje nieruchome w pysku i zapobiega przesuwaniu się wędzidła na boki.

Cechy produktu:
Szerokość ścięgierza: 14 mm 
Wymiary pierścieni:  60x85 mm
Dostępność produktu oraz czas oczekiwania potwierdzamy drogą e-mailową, bądź telefonicznie po złożeniu zamówienia.

Czas dostawy: 14-21 dni
Tylko %1 pozostał
Produkty z czasem dostawy 2 dni dostępne są w określonej, ograniczonej ilości. Przy zamówieniu większej ilości czas oczekiwania ulegnie wydłużeniu, a dostawa jest zagwarantowana tylko wtedy jeśli towar będzie jeszcze w magazynie u producenta
Więcej informacji
Producent Fager
Model mariadeerings
Wyświetlaj cenę jednostkową Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wędzidło Fager Maria Titanium Dee Rings

Brak powiązanych postów

FAGER — to szwedzka firma, która każdy swój projekt realizuje z niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Specjalizuje się głównie w produkcji wysokiej klasy, innowacyjnych wędzideł. Ścisła współpraca z lekarzami weterynarii z uwzględnieniem nie tylko anatomii, ale i osobowości konia owocuje powstaniem rewolucyjnych rozwiązań i koncepcji, które wychodzą poza ramy tradycyjnie produkowanych wędzideł. O swoich produktach mówią: "O WOW! - to słowa, które chcemy, żebyś wypowiedział, gdy weźmiesz do rąk któryś z produktów Fager. To nie tylko profesjonalny sprzęt jeździecki, ale też inwestycja w dobre samopoczucie. To sprzęt, który sami jako jeźdźcy i wielbiciele koni chcielibyśmy kupować."

Aby zobaczyć pozostałe produkty Fager ⮕ kliknij tutaj.


Poznaj nasze bestsellery: 


Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy:Produkty na czasie: