Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

DARMOWA DOSTAWA PRZY
ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 400 ZŁ
100% GWARANCJA ZWROTU
PIENIĘDZY
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Siodło wszechstronne Daw-Mag OSKAR

Siodło wszechstronne Daw-Mag OSKAR

Siodło wszechstronne WINTEC 2000 HART

Siodło wszechstronne WINTEC 2000 HART

Siodło wszechstronne WINTEC 500 HART

3 325,00 zł
Dostępność: Wybierz opcje
Tylko %1 pozostał

Siodło wszechstronne firmy WINTEC.

Rozpocznij swoją przygodę z jeździectwem w ulepszonym, wygodnym i praktycznym siodle WINTEC 500.
W nowej wersji innowacyjny materiał syntetyczny prezentuje się jak prawdziwa skóra, jednocześnie dalej pozostając prostym w pielęgnacji i całkowicie odpornym na warunki atmosferyczne.
Poprawiona przyczepność i niezwykle miękkie siedzisko z wielowarstwowej pianki zapewniają 100% komfortu.

Wszystkie nowe siodła Wintec wyposażone są w technologię Horse and Rider Technology w skrócie HART, która oferuje:

Elastyczną terlicę - wyobraź sobie wygodę, jaką zapewnia terlica z możliwością wyginania się i poruszania wraz z twoim koniem.
Kręgosłup konia jest chroniony przed wstrząsami, a elastyczna terlica umożliwia swobodne kołysanie grzbietu konia i poruszanie się bez żadnych ograniczeń.
Wyjątkowa lekkość konstrukcji, stabilność i elastyczność zapobiega pęknięciom i wypaczeniom nawet po długim czasie użytkowania.
CAIR System - super miękkie panele wypełnione powietrzem pozostają w stałym kontakcie z poruszającymi się mięśniami grzbietu twojego konia.
Zapewniają całkowity komfort dzięki równomiernemu naciskowi oraz najlepszej amortyzacji.
Używając siodeł z systemem Cair, zapewniasz swojemu koniowi najwyższy komfort, pełną swobodę ruchów, wygodniejsze noszenie oraz lepsze samopoczucie co ma znaczny wpływ na osiągane wyniki.
EASY-CHANGE gullet system - szybka i prosta zmiana łęku, gdy tylko zachodzi taka potrzeba.
Performance Panel Technology - obszerna powierzchnia przylegania paneli oraz płynne zwężanie przy końcach zapewnia delikatne przejście ciężaru.
Przemyślane wykończenie oferuje maksymalny prześwit dla kręgosłupa konia, z możliwością regulacji. Podnoszenia tam, gdzie jest to konieczne, dla idealnej równowagi i stabilności podczas jazdy.
Comfort Seat Technology - idealne wyważenie siodła w połączeniu z anatomicznym wyrzeźbieniem siedziska zapewnia naturalną równowagę, swobodę ruchów i wspiera utrzymanie prawidłowej pozycji.
Poczuj różnicę, jaką oferuje ci bliższy, niczym nieskrępowany kontakt, ergonomiczne mocowanie strzemion oraz klocki kolanowe z możliwością dostosowania do twoich potrzeb.

Więcej informacji
Model 10938
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siodło wszechstronne WINTEC 500 HART

WINTEC — to połączenie wiodących na świecie innowacji, zaawansowanych technologicznie materiałów w lekkich, odpornych na warunki atmosferyczne i łatwych w pielęgnacji siodłach. Nowoczesne projekty, wysokie standardy w zakresie dopasowania, komfortu oraz wydajności zarówno dla konia, jak i jeźdźca sprawiają, że firma Wintec to światowy lider wśród producentów siodeł syntetycznych. Obszerna oferta, od ekonomicznych siodeł wszechstronnych po ekskluzywne siodła sportowe sprawia, że każdy jeździec znajdzie coś dla siebie i swojego konia.

Aby zobaczyć pozostałe produkty Wintec ⮕ kliknij tutaj.


Poznaj nasze bestsellery: 
Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy:


Suplementy polecane przez najlepszych jeźdźców w Polsce:


Produkty na czasie: