Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*
Ogłowie LeMieux "Work Bridle" Black 24h

Ogłowie LeMieux "Work Bridle" Black 24h

Ogłowie Kavalkade "Everlyn" 24h

Ogłowie Kavalkade "Everlyn" 24h

Ogłowie z nachrapnikiem kombinowanym Imperial Riding 24h

379,00 zł

Ogłowie firmy Imperial Riding.

Stanowi połączenie wyrazistego stylu, innowacyjnych rozwiązań i najwyższego komfortu dla konia. Zaprojektowane z myślą o wymagających jeźdźcach. Łączy elegancki wygląd z funkcjonalnością, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno podczas codziennych treningów, jak i na zawodach. Anatomicznie wyprofilowany nagłówek odciąża wrażliwe partie potylicy, zapewniając równomierne rozłożenie nacisku i większą swobodę. Innowacyjny nachrapnik kombinowany wyposażony jest w prosty, stabilny system zapinania, który zapobiega przesuwaniu się podczas pracy, gwarantując pewne dopasowanie. Dodatkowa warstwa ochronna pod sprzączką pod brodą chroni skórę konia przed obtarciami i uciskiem, zwiększając komfort nawet przy dłuższym użytkowaniu. Odpinany skośnik pozwala na szybką zmianę konfiguracji ogłowia i dopasowanie go do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. To model stworzony dla osób, które oczekują nie tylko doskonałego dopasowania i wygody dla konia, ale również efektownego, nowoczesnego wyglądu.

Cechy produktu:
Materiał: 100% skóra

Dostępność: Wybierz opcje
Tylko %1 pozostał
Produkty z czasem dostawy 2 dni dostępne są w określonej, ograniczonej ilości. Przy zamówieniu większej ilości czas oczekiwania ulegnie wydłużeniu, a dostawa jest zagwarantowana tylko wtedy jeśli towar będzie jeszcze w magazynie u producenta

DARMOWA DOSTAWA PRZY
ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 400 ZŁ
100% GWARANCJA ZWROTU
PIENIĘDZY
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Więcej informacji
Producent Imperial Riding
Model HO40126000
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ogłowie z nachrapnikiem kombinowanym Imperial Riding 24h

Producent: Imperial Riding Holland B.V., Oude Middenweg 81 2491AC The Hague, Holandia, [email protected]
Osoba odpowiedzialna w UE: Imperial Riding Holland B.V., Oude Middenweg 81 2491AC The Hague, Holandia, [email protected]
Imperial Riding to marka, która łączy modę z jeździectwem. Tworzą sprzęt jeździecki i akcesoria, które wyróżniają się żywymi kolorami, zabawnymi wzorami i subtelnym połyskiem, sprawiając, że każdy jeździec czuje się wyjątkowo. Marka stawia na innowacyjne, sezonowe kolekcje, które odpowiadają na aktualne trendy mody. Ich produkty są stworzone z myślą o młodszych jeźdźcach, którzy pragną połączyć pasję do koni z modnym wyglądem. Każdy element kolekcji, od ubrań po akcesoria, ma na celu nie tylko zapewnienie komfortu, ale i dodanie blasku do codziennych treningów. Ich misja to uczynienie jazdy konnej jeszcze bardziej ekscytującą i pełną radości. W Imperial Riding twierdzą, że każdy dzień w stajni to okazja do zabłyśnięcia, dlatego należy do bycia odważnym, wyjątkowym i niepowtarzalnym.


Poznaj nasze bestsellery: 


Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy:



Produkty na czasie: