Popręg ujeżdżeniowy z gumami firmy Kentaur.
Doskonały wybór dla jeźdźców poszukujących maksymalnego komfortu i stabilności. Wykonany z wysokiej jakości pianki Memory Foam, idealnie dopasowuje się do budowy konia, równomiernie rozkłada nacisk oraz ogranicza ryzyko otarć, zapewniając wygodę nawet podczas intensywnych treningów. Jego anatomiczny kształt zwiększa swobodę ruchu w okolicy łokci, poprawiając komfort pracy konia. Miękkie podszycie z łatwej w pielęgnacji, przyjemnej w dotyku wełny syntetycznej chroni skórę przed podrażnieniami i sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Model wyposażono w elastyczne gumy po obu stronach, które ułatwiają równomierne dopinanie popręgu, zapewniają lepsze dopasowanie do ruchów konia oraz zwiększają komfort użytkowania. W centralnej części umieszczono dwa praktyczne pierścienie typu D, umożliwiające przypięcie wodzy pomocniczych lub innych akcesoriów. Całość uzupełniają wytrzymałe sprzączki z rolkami wykonane ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze, ułatwiające dopinanie popręgu. Model szyty jest w Czechach z dbałością o wysoką jakość wykonania i trwałość.
Cechy produktu:
Pielęgnacja: po każdym użyciu zaleca się usunięcie z popręgu potu, sierści oraz innych zabrudzeń za pomocą wilgotnej ściereczki lub miękkiej szczotki. W przypadku większych zabrudzeń popręg należy czyścić ręcznie w letniej wodzie z dodatkiem łagodnego środka przeznaczonego do materiałów syntetycznych. Nie należy stosować wybielaczy ani silnych detergentów. Pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośrednich źródeł ciepła oraz promieni słonecznych. Nie zaleca się suszenia w suszarce bębnowej ani prasowania.
Producent: KENTAUR Saddlery s.r.o., Domamyslická 7/59, 796 04 Prostějov Czech Republic, [email protected], +420 582 300 210
Osoba odpowiedzialna w UE: KENTAUR Saddlery s.r.o., Domamyslická 7/59, 796 04 Prostějov Czech Republic, [email protected], +420 582 300 210
KENTAUR – przystępne cenowo, solidne i długowieczne akcesoria skórzane dla jeźdźca i konia. Powstała w 1991 roku w Czechach firma początkowo sprzedawała tylko na rynek krajowy, ale w ostatnich latach rozwinęła się na arenie międzynarodowej. Dziś produkty Kentaura można znaleźć w ponad 40 krajach; nie tylko w całej Europie, ale także w Kanadzie, Indonezji czy Australii. Produkowany sprzęt testowany jest na bieżąco w należącej do założyciela sportowej stajni skokowej. Szczegółowa kontrola jakości, najwyższej klasy materiały oraz precyzyjne wykonanie sprawia, że firma Kentaur zyskuje coraz szersze grono wielbicieli, którzy zaufali niezawodności i funkcjonalności produktów tej marki.
Aby zobaczyć pozostałe produkty Kentaur ⮕ kliknij tutaj.


Please complete your information below to login.
Zaloguj się
Stwórz nowe konto