Derka stajenna z kapturem firmy Premier Equine.
Wysokiej jakości derka stajenna, wykonana z trwałego poliestru 600D w splocie potrójnego diamentu, pokrytego powłoką teflonową, która zapewnia odporność na plamy i wilgoć. Pod eleganckim pikowaniem znajduje się specjalna membrana ochronna, skutecznie odpychająca wodę i wilgoć, co gwarantuje dodatkowy komfort i bezpieczeństwo dla Twojego konia. Derka posiada wypełnienie termo-bonded o gramaturze 200g, które utrzymuje optymalną temperaturę ciała konia, zapewniając mu ciepło i wygodę przy zmieniających się warunkach pogodowych. Pikowana konstrukcja nie tylko podkreśla estetykę derki, ale także dodaje jej miękkości i komfortu użytkowania. Dzięki wysokiemu klinowi na ramionach, zwierzę ma pełną swobodę ruchu, co jest szczególnie ważne podczas intensywnego użytkowania. Derka Hydra wyposażona jest w odpinaną nakładkę na szyję, co pozwala na szybkie dostosowanie jej do aktualnych potrzeb konia oraz sezonowych zmian temperatury. Strategicznie rozmieszczone zapięcia na klatce piersiowej oferują dwie pozycje regulacyjne, a wszystkie elementy metalowe wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje trwałość i funkcjonalność na długie lata. Wnętrze derki wyłożone jest antybakteryjnym i antystatycznym materiałem, który wspiera higienę i zdrowie sierści konia, minimalizując ryzyko podrażnień skóry.
Cechy produktu:
Materiał: 100% poliester.
Wypełnienie: 200 g.
| Producent | Premier Equine |
|---|---|
| Model | 216050N |
| Wyświetlaj cenę jednostkową | Nie |
Producent: Premier Equine Int. Ltd., East Marsh Road, North Lincolnshire ,, DN19 7NQ, Wielka Brytania, +44 (0)1469 532279, [email protected]
Osoba odpowiedzialna w UE: Premier Equine Int. Ltd., East Marsh Road, North Lincolnshire ,, DN19 7NQ, Wielka Brytania, +44 (0)1469 532279, [email protected]
Premier Equine to uznana brytyjska marka jeździecka, specjalizująca się w ochronie nóg koni i zapobieganiu kontuzjom. Od 2002 roku dostarcza innowacyjne, technicznie zaawansowane produkty, które łączą funkcjonalność, trwałość i styl. W ofercie znajdują się m.in. derki, ochraniacze, akcesoria magnetyczne, technologie chłodzenia oraz odzież dla jeźdźców. Produkty PE były używane przez czołowych jeźdźców na światowych arenach podczas IO Londyn 2012, Grand National 2015 czy Badminton Horse Trials. Firma stawia na jakość, dbałość o detale i środowisko-wykorzystując trwałe materiały, wielorazowe opakowania i cyfrowe katalogi. Premier Equine to połączenie pasji, doświadczenia i nowoczesnej technologii-z myślą o koniach sportowych i ich pełnej ochronie.