Szczotka nabłyszczająca dla konia, Super Shine marki Lullalove.
Szczotka z efektem WOW, która perfekcyjnie nabłyszcza okrywę włosową bez użycia kosmetyków. Usuwa także piasek i pył schowany głęboko w podszerstku. Jej duży rozmiar jest wygodny w użyciu. Odczucia są bardzo przyjemne i relaksujące dla konia. Szczotkowanie to ważny element rutyny zajmowania się koniem. Podczas niego łatwiej zauważyć otarcia, opuchlizny, pasożyty czy zmiany skórne. Doskonale sprawdza się także u krótkowłosych psów. Szczotkowanie to nie tylko czyszczenie, a przede wszystkim forma masażu i wsparcia rehabilitacyjnego. Masaż przyśpiesza regenerację, wzmacnia odporność i poprawia mobilność. Wpływa także na budowanie więzi ze zwierzęciem i zdobywanie jego zaufania.
Sposób użycia: delikatnie szczotkować konia wykonując ruchy "z włosem". Najlepsze efekty uzyskuje się poprzez regularne polerowanie sierści. Pozwala to stworzyć efekt tafli wody i docelowo skrócić czas czyszczenia konia.
Profesjonalna pielęgnacja w Twojej stajni dzięki szczotkom Super Shine. Poznaj 3 stopniową pielęgnację:
Krok 1: szczotka do kurzu i błota (może być używana na całe ciało, także do usunięcia suchego błota z grzywy)
Krok 2: szczotka nabłyszczająca i usuwająca piasek z podszerstka
Krok 3: szczotka do głowy i wrażliwych miejsc.
Ze względów higienicznych szczotka powinna być używana tylko przez 1 konia i wymieniana wedle zużycia. Czyścić na sucho, poprzez wyczesywanie. Nie moczyć.
Cechy produktu:
Włosie: z końskiego ogona.
Oprawa: drewno jesionowe.
Produkt polski.
| Producent | Lullalove |
|---|---|
| Model | LULLALOVE-NABŁYSZCZ |
| Wyświetlaj cenę jednostkową | Nie |







