Ostrogi z wymiennymi zakończeniami firmy BR.
Para wytrzymałych i eleganckich ostróg wykonanych z aluminium, które charakteryzują się długą żywotnością. W zestawie znajdują się 3 różne końcówki. Kółka obrotowe są gładkie, dzięki czemu zapewniają delikatniejszy kontakt i są odpowiednie dla koni o wrażliwej skórze. Końcówki ostróg są wymienne – można je odkręcić i zamienić, choć może być potrzebna siła lub narzędzia. Idealne rozwiązanie dla osób jeżdżących wiele koni o różnych potrzebach.
Cechy produktu:
Materiał: aluminium
Uwaga! Trzy końcówki w zestawie + ostrogi, dostarczane razem z pudełkiem.
| Producent | BR |
|---|---|
| Model | 483089 |
| Wyświetlaj cenę jednostkową | Nie |
Informacje o producencie: Bieman de Haas B.V. Van Heemstraweg 25 6657 KD Boven-Leeuwen Holandia Tel: 31(0) 4 87 59 78 80 Email: [email protected]
Osoba odpowiedzialna w UE: Bieman de Haas B.V. Van Heemstraweg 25 6657 KD Boven-Leeuwen Holandia Tel: 31(0) 4 87 59 78 80 Email: [email protected]
BR — to stylowa marka, projektująca sprzęt jeździecki dla jeźdźca i konia nieprzerwanie od 1988 roku. Wysoka funkcjonalność, niepowtarzalny styl i brak kompromisów, jeśli chodzi o jakość materiałów sprawia, że popyt na akcesoria jeździeckie oraz zaufanie do tej firmy ciągle rosną. Realny stosunek jakości do ceny i dbałość o detale to istota i główne założenie firmy BR. Szeroki asortyment artykułów skórzanych, odzieży stajennej oraz konkursowej, a także akcesoriów i preparatów dla konia jednym słowem wszystko, czego potrzebuje jeździec i jego koń.
Aby zobaczyć pozostałe produkty BR ⮕ kliknij tutaj.









