Ochraniacz na ogon firmy Torpol.
Skutecznie chroni ogon konia podczas transportu. Posiada elastyczny pasek do mocowania na szyi, który zapobiega zsuwaniu. Szeroki zakres regulacji zapewnia możliwość łatwego dopasowania u większych i mniejszych koni. Ochraniacz jest łatwy do założenia i dopasowania do końskiego ogona, dzięki zapięciu na mocny rzep. Podszycie miękkim polarem zapewnia komfort podczas podróży, jednocześnie dodatkowo chroniąc przed urazami oraz wycieraniem ogona. Materiał zewnętrzny jest łaty w utrzymaniu czystości.
Cechy produktu:
Materiał: Ortalion 100% Poliester, okucia niklowane, guma, taśma nośna.
Rozmiar: uniwersalny
Produkty Torpol można prać w pralce w temperaturze do 30°C, a następnie suszyć mechanicznie w suszarce lub w sposób tradycyjny. Przed praniem należy pamiętać o zapięciu taśm typu rzep czy zamków. Trzeba też mieć na względzie, że metalowe zapięcia mogą spowodować uszkodzenia innych produktów. Z tego powodu zaleca się, aby wyroby, posiadające wyżej opisane elementy, a także podobne były konserwowane osobno.
| Producent | Torpol |
|---|---|
| Model | 3414 |
| Wyświetlaj cenę jednostkową | Nie |
Producent: Torpol Sp. z o.o., ul. Wały Piastowskie 1, 80-855 Gdańsk, tel. +48 605 555 576 , e-mail: [email protected]
Osoba odpowiedzialna w UE: Torpol Sp. z o.o., ul. Wały Piastowskie 1, 80-855 Gdańsk, tel. +48 605 555 576 , e-mail: [email protected]
TORPOL – to polska marka zajmująca się produkcją wyrobów tekstylnych od 1987 roku. Poprzez 35 lat doświadczenia firma ta stawia na jakość, ich produkty spełniają najwyższe standardy. Zaufało im już 30 krajów, w tym wielu zawodników światowej rangi, trenerów, lekarzy weterynarii oraz fizjoterapeutów. Nie na darmo ich hasło reklamowe to: TORPOL® - w trosce o dobro konia i jeźdźca! Nadrzędnym celem producenta jest wsparcie profilaktyki, rehabilitacji oraz wspomagania leczenia po urazach zarówno u koni, jak i jeźdźców. Ich oferta to bogata gama kolorystyczna i funkcjonalna czapraków, derek, ochraniaczy, ocieplaczy oraz sprzętu stajennego. Sto procent dostaw pozyskiwana jest od firm Europejskich. Natomiast produkcja odbywa się w Polsce. Dzięki czemu personalizacja produktów to „pestka”.
Aby zobaczyć pozostałe produkty Torpol ⮕ kliknij tutaj.

