Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*
Bryczesy Easy Rider "Evita Full Grip" Black 24h

Bryczesy Easy Rider "Evita Full Grip" Black 24h

Legginsy Easy Rider "Dietse Full Grip" 24h

Legginsy Easy Rider "Dietse Full Grip" 24h

Bryczesy damskie Easy Rider "Arley Full Grip" 24h

519,00 zł

Bryczesy damskie firmy Easy Rider by Euro Star.

Eleganckie, całoroczne bryczesy, które świetnie sprawdzą się podczas intensywnych treningów. Wykonane z miękkiego, śliskiego materiału odrzucającego kurz i brud. Bardzo rozciągliwe, ładnie dopasowują się do figury i podążają za ruchem ciała jeźdźca, nie powodując uczucia skrępowania. Tkanina zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza i szybkie usuwanie wilgoci ze skóry. Pełny lej z gęsto nadrukowanego silikonu mocno trzyma w siodle, co ułatwia uzyskanie poprawnego dosiadu, ale bez efektu "przyklejenia". Dwie naszyte imitacje kieszeni z przodu i dwie z tyłu nadają bryczesom sportowego charakteru. Wyposażone w szlufki na pasek i głębokie, wsuwane kieszenie na obu udach, w których bezpiecznie można przechować telefon i najcenniejsze drobiazgi. Nogawki wykończone są elastyczną tkaniną, która świetnie układa się pod oficerkami oraz ułatwia zakładanie i zdejmowanie bryczesów. Ozdobione delikatnie połyskującymi kryształami górskimi na brzegach kieszeni. 

Cechy produktu:
Materiał: 78% poliamid, 22% elastan.
Można prać w pralce w temperaturze 30°C po odwróceniu na lewą stronę. 
Nie wybielać. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie używać płynów zmiękczających.

Dostępność: Wybierz opcje
Tylko %1 pozostał
Produkty z czasem dostawy 2 dni dostępne są w określonej, ograniczonej ilości. Przy zamówieniu większej ilości czas oczekiwania ulegnie wydłużeniu, a dostawa jest zagwarantowana tylko wtedy jeśli towar będzie jeszcze w magazynie u producenta

DARMOWA DOSTAWA PRZY
ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 400 ZŁ
100% GWARANCJA ZWROTU
PIENIĘDZY
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Więcej informacji i zasoby bezpieczeństwa
Producent Easy Rider
Model 70705-4107
Wyświetlaj cenę jednostkową Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bryczesy damskie Easy Rider "Arley Full Grip" 24h

Brak powiązanych postów

Producent: HV Equestrian B.V., Oude Middenweg 81 2491 AC Den Haag, Netherlands, +31(0)70-3206062, [email protected]
Osoba odpowiedzialna w UE: HV Equestrian B.V., Oude Middenweg 81 2491 AC Den Haag, Netherlands, +31(0)70-3206062, [email protected]

Easy Rider to marka odzieży jeździeckiej, która powstała jako młodsza, bardziej nowoczesna linia niemieckiej firmy Euro-Star – jednej z najbardziej cenionych marek w branży jeździeckiej. Easy Rider została stworzona z myślą o jeźdźcach, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność i wysoką jakość wykonania, ale również nowoczesny design i swobodny styl. Marka szybko zyskała popularność dzięki swojej innowacyjności i doskonałemu dopasowaniu do potrzeb młodszego pokolenia jeźdźców. Obecnie Easy Rider by Eurostar jest dostępna w wielu krajach Europy, w tym w Polsce, gdzie cieszy się uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Dzięki połączeniu technologii, komfortu i stylu, marka ta stała się jednym z najczęstszych wyborów młodych jeźdźców, poszukujących niezawodnej i modnej odzieży na każdą porę roku.


Poznaj nasze bestsellery: 


Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy:



Produkty na czasie: