Preparat firmy BR.
Produkt do prania skór BR „Leather Wash” to specjalistyczny preparat stworzony do skutecznego, a jednocześnie delikatnego czyszczenia wyrobów skórzanych, takich jak siodła, ogłowia, paski, ochraniacze oraz inne elementy sprzętu jeździeckiego. Jego łagodna, a zarazem efektywna formuła usuwa pot, brud i tłuszcz, nie naruszając naturalnej struktury skóry ani jej koloru. Preparat pomaga zachować elastyczność i miękkość materiału, zapobiegając jego wysychaniu, twardnieniu i pękaniu. Regularne stosowanie Leather Wash przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji i konserwacji, poprawiając wchłanianie balsamów i olejków. Produkt jest łatwy w użyciu, dobrze się wypłukuje i nie pozostawia osadu, dzięki czemu skóra po czyszczeniu jest świeża, czysta i przyjemna w dotyku. To niezawodne rozwiązanie dla każdego jeźdźca, który chce zadbać o estetykę, trwałość i funkcjonalność swojego skórzanego sprzętu.
Cechy produktu:
Pojemność: 300 ml
Informacje o producencie: Bieman de Haas B.V. Van Heemstraweg 25 6657 KD Boven-Leeuwen Holandia Tel: 31(0) 4 87 59 78 80 Email: [email protected]
Osoba odpowiedzialna w UE: Bieman de Haas B.V. Van Heemstraweg 25 6657 KD Boven-Leeuwen Holandia Tel: 31(0) 4 87 59 78 80 Email: [email protected]
BR — to stylowa marka, projektująca sprzęt jeździecki dla jeźdźca i konia nieprzerwanie od 1988 roku. Wysoka funkcjonalność, niepowtarzalny styl i brak kompromisów, jeśli chodzi o jakość materiałów sprawia, że popyt na akcesoria jeździeckie oraz zaufanie do tej firmy ciągle rosną. Realny stosunek jakości do ceny i dbałość o detale to istota i główne założenie firmy BR. Szeroki asortyment artykułów skórzanych, odzieży stajennej oraz konkursowej, a także akcesoriów i preparatów dla konia jednym słowem wszystko, czego potrzebuje jeździec i jego koń.
Aby zobaczyć pozostałe produkty BR ⮕ kliknij tutaj.


Please complete your information below to login.
Zaloguj się
Stwórz nowe konto