Preparat do skór firmy Equifix.
Płyn do szybkiego czyszczenia wyrobów skórzanych to praktyczny preparat, który pozwala w krótkim czasie skutecznie oczyścić oraz natłuścić skórzany sprzęt jeździecki. Doskonale sprawdza się do codziennej pielęgnacji ogłowi, wodzy, popręgów i innych wyrobów skórzanych, pomagając zachować ich elastyczność oraz estetyczny wygląd. Jego największą zaletą jest oszczędność czasu - nie ma potrzeby rozbierania ogłowia ani demontowania metalowych elementów. Wystarczy po jeździe zanurzyć ogłowie kilka razy w wiadrze z wodą i odpowiednią ilością płynu, następnie odwiesić je w siodlarni. Już po około 15 minutach sprzęt jest czysty, odświeżony i gotowy do ponownego użycia. Preparat skutecznie czyści również metalowe elementy, takie jak wędzidła czy sprzączki, dzięki czemu cała pielęgnacja przebiega szybko i wygodnie. Idealny wybór dla osób, które cenią sobie skuteczność, prostotę i oszczędność czasu w codziennej pielęgnacji skórzanego wyposażenia.
Cechy produktu:
Skład: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, substancje zapachowe, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Stosowanie: przed użyciem wstrząsnąć. 100 ml płynu rozpuścić w 5 litrach wody. Następnie zanurzać sprzęt przez ok. 30 sekund. Po wyjęciu odwiesić w siodlarni jak zwykle. Po ok. 15 minutach sprzęt jest gotowy do ponownego użytku. Nie ma potrzeby rozpinania tranzelek, ponieważ płyn czyści również metalowe części takie jak wędzidła. Obuwie i siodła należy przetrzeć gąbką nasączoną roztworem. Nie należy używać nierozcieńczonego preparatu. Nie należy suszyć skórzanego sprzętu w słońcu lub w pobliżu grzejnika.
Please complete your information below to login.
Zaloguj się
Stwórz nowe konto