Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*
Maska przeciw owadom BR "Fly Mask with Ears" Navy Sky

Maska przeciw owadom BR "Fly Mask with Ears" Navy Sky

Frędzle przeciw owadom Premiere "Fringe Browband" wiosna/lato 2024 Shark

Frędzle przeciw owadom Premiere "Fringe Browband" wiosna/lato 2024 Shark

Maska przeciw owadom Covalliero "Zebra"

109,00 zł

Maska przeciw owadom firmy Covalliero.

Wykonana z mocnych, odpornych na rozdarcie materiałów. Oddychająca i przewiewna. Wzór zebry w naturalny sposób odstrasza insekty, co zostało udowodnione naukowo. Drobna, gęsta siateczka świetnie chroni przed nawet maleńkimi owadami. Wszystkie krawędzie obszyte miłą w dotyku tkaniną polarową. Sztywna konstrukcja zapobiega podrażnieniom oczu. Zapinana na dwa rzepy na podgardlu. Elastyczna gumka doszyta do maski na wysokości potylicy zapewnia perfekcyjne dopasowanie do kształtu głowy konia.

Cechy produktu:
Materiał: 100% poliester.

Czas dostawy: 14-21 dni
Tylko %1 pozostał
Produkty z czasem dostawy 2 dni dostępne są w określonej, ograniczonej ilości. Przy zamówieniu większej ilości czas oczekiwania ulegnie wydłużeniu, a dostawa jest zagwarantowana tylko wtedy jeśli towar będzie jeszcze w magazynie u producenta

DARMOWA DOSTAWA PRZY
ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 400 ZŁ
100% GWARANCJA ZWROTU
PIENIĘDZY
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Więcej informacji i zasoby bezpieczeństwa
Producent Covalliero
Model 326115
Wyświetlaj cenę jednostkową Nie
GPSR Informacje o producencie: KERBL, Felizenzell 9, 84428 Buchbach, Niemcy tel. 49 8086 933-100 e-mail: [email protected]
Osoba odpowiedzialna w UE: KERBL, Felizenzell 9, 84428 Buchbach, Niemcy tel. 49 8086 933-100 e-mail: [email protected]
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maska przeciw owadom Covalliero "Zebra"

Brak powiązanych postów

Informacje o producencie: KERBL, Felizenzell 9, 84428 Buchbach, Niemcy tel. 49 8086 933-100 e-mail: [email protected]
Osoba odpowiedzialna w UE:
KERBL, Felizenzell 9, 84428 Buchbach, Niemcy tel. 49 8086 933-100 e-mail: [email protected]

COVALLIERO – a kto powiedział, że tylko Eskadron może mieć kolekcje? Covaliero jest to lina produktów kolekcyjnych marki Kerbl, po raz pierwszy „wypuszczona” na rynek w 2005 roku. Znajdziemy tam zarówno produkty dla koni, jak i jeźdźców małych czy też dużych. Cykliczne wypuszczanie dwa razy do roku (wiosna/lato oraz jesień/zima) limitowanych produktów, sprawia, że klient nie zazna tu monotonii. Odzież dla najmłodszych (m.in. podkolanówki, rękawiczki, kurtki, bryczesy) w najmodniejszych kolorach danego sezonu. Odzież dla dorosłych i to nie tylko kobiet, ale i mężczyzn (np. koszule, fraki, kurtki). No i oczywiście to, co kochają „szmatoholicy” końscy: kantarki, uwiązy, nauszniki oraz czapraczki.

Aby zobaczyć pozostałe produkty Covalliero ⮕ kliknij tutaj.


Poznaj nasze bestsellery: 


Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy:



Produkty na czasie: