Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*
Ogłowie anatomiczne Kentaur "Anatomic Fur"

Ogłowie anatomiczne Kentaur "Anatomic Fur"

Ogłowie Kavalkade "Ivella" KavalSH4

Ogłowie Kavalkade "Ivella" KavalSH4

Ogłowie anatomiczne Waldhausen X-Line "New Shape II"

375,00 zł

Ogłowie firmy Waldhausen.

Ogłowia z serii X-Line są najlepszym wyborem dla wymagających jeźdźców, stawiających na wysoką jakość! 185-letnie doświadczenie w obróbce skóry oraz stosowanie tylko najlepszych, selekcjonowanych skór naturalnych skutkuje powstaniem szlachetnych i idealnie dopasowanych produktów.

New Shape II to ekskluzywne i eleganckie ogłowie wyposażone w nachrapnik o anatomicznym kroju. Skośnik mocowany w taki sposób, aby nie naciskał na chrapy i nie utrudniał oddychania. Pasek potyliczny, nachrapnik oraz naczółek podszyte miękką skórą cielęcą zapobiegającą otarciom. Anatomiczny kształty potylicy oferuje lepsze rozłożenie nacisku oraz więcej swobody dla uszu. Obszerna regulacja rozmiaru. Pasek podgardlany odpinany z obu stron. Opadający naczółek ozdobiony rzędem eleganckich kryształków. Solidne okucia ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. W zestawie parciane wodze 19 mm.

Cechy produktu:
Materiał: skóra, stal nierdzewna.
Zestaw zawiera wodze parciane 19 mm.

Czas dostawy: 10-14 dni
Tylko %1 pozostał
Produkty z czasem dostawy 2 dni dostępne są w określonej, ograniczonej ilości. Przy zamówieniu większej ilości czas oczekiwania ulegnie wydłużeniu, a dostawa jest zagwarantowana tylko wtedy jeśli towar będzie jeszcze w magazynie u producenta

DARMOWA DOSTAWA PRZY
ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 400 ZŁ
100% GWARANCJA ZWROTU
PIENIĘDZY
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Więcej informacji
Producent Waldhausen
Model 95794
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ogłowie anatomiczne Waldhausen X-Line "New Shape II"

WALDHAUSEN — to gwarancja niezrównanej jakości i wydajności w atrakcyjnych cenach. Powstała w 1836 roku firma, niecałe 60 lat później była już największym i najbardziej rozpoznawalnym zakładem rymarskim w Niemczech. Wysoka klasa skórzanych akcesoriów sprawia, że firma Waldhausen do dziś jest liderem na rynku międzynarodowym. Rozszerzenie asortymentu jeździeckiego o wszechstronne derki, eleganckie czapraki, solidne ochraniacze, a także modną odzież do jazdy konnej sprawia, że Waldhausen jest wciąż bardzo lubianą i często wybieraną przez naszych klientów marką.

Aby zobaczyć pozostałe produkty Waldhausen ⮕ kliknij tutaj.


Poznaj nasze bestsellery: 


Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy:



Produkty na czasie: