Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Dział 24h czeka na Ciebie Zobacz produkty*

DARMOWA DOSTAWA PRZY
ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 400 ZŁ
100% GWARANCJA ZWROTU
PIENIĘDZY
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Koszulka polo Spooks

Koszulka polo Spooks "Violah" wiosna/lato 2025 Black

Koszulka Spooks

Koszulka Spooks "Ariaah" wiosna/lato 2025 Undercover Rose

Koszulka polo Spooks "Violah" wiosna/lato 2025 Navy

265,00 zł

Koszulka firmy Spooks.
Limitowana ostatnia kolekcja tej marki!

Klasyczna damska koszulka z elegancką i delikatnie plisowaną stójką. Wykończona pod szyją zapięciem na guziki z logo marki. Posiada piękny, okrągły haft na lewej stronie klatki piersiowej. Rękawki wykończone, delikatnym ściągaczem. Wykonana z wysokiej jakości bawełny z domieszką elastanu. Oddychająca, przyjemna dla skóry. Taliowana, pięknie układa się na ciele i nie krępuje ruchów jeźdźca. Na prawym rękawku naszywka z eleganckim logo Spooks w różowym kolorze.

Cechy produktu:
Materiał: 90% bawełny, 10% elastanu.
Prać w temperaturze 30 stopni. Nie suszyć w suszarce bębnowej.

Czas dostawy: 14-21 dni
Tylko %1 pozostał
Produkty z czasem dostawy 2 dni dostępne są w określonej, ograniczonej ilości. Przy zamówieniu większej ilości czas oczekiwania ulegnie wydłużeniu, a dostawa jest zagwarantowana tylko wtedy jeśli towar będzie jeszcze w magazynie u producenta
Więcej informacji i zasoby bezpieczeństwa
Producent Spooks
Model 10001347
Wyświetlaj cenę jednostkową Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Koszulka polo Spooks "Violah" wiosna/lato 2025 Navy

Brak powiązanych postów

Producent:  SPOOKS GmbH, Oberbech 8, 51519 Odenthal, Niemcy,  Tel +49 2202 96 96 1-0 e-mail: [email protected]
Osoba odpowiedzialna w UE: SPOOKS GmbH, Oberbech 8, 51519 Odenthal, Niemcy,  Tel +49 2202 96 96 1-0 e-mail: [email protected]

SPOOKS – Firma zajmująca się produkcją odzieży i sprzętu dla koni jakości premium. Powstała w 2008 roku w Niemczech na silnych fundamentach wizji właścicieli. Założyli oni bowiem, że opracują unikalną, techniczną linię o nowoczesnym wyglądzie, którą każdy jeździec zapragnie mieć w swojej szafie. Najważniejsze dla nich jest zachowanie najwyższej jakości produktu, funkcjonalności oraz niepowtarzalności krojów, które podbiją serca koniarzy również poza stajnią. W bogatej gamie wyrobów znajdziemy odzież na zawody, odzież męską, odzież damską, akcesoria (ostrogi, paski do ostróg, podkolanówki, paski, torby, worki) oraz dodatki (butelki na wodę, etui na telefon, breloczki), a także sprzęt dla psów, będących częstym towarzyszem jeźdźca w stajni. Nie można też zapomnieć o przepięknym sprzęcie dla wierzchowców (kantary, nauszniki, czapraki, derki, ochraniacze, owijki) oraz strzemionach czy też akcesoriach stajennych.

Aby zobaczyć pozostałe produkty SPOOKS ⮕ kliknij tutaj.


Poznaj nasze bestsellery: 


Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy:



Produkty na czasie: