sklep internetowy 509 674 056 sklep stacjonarny  512 447 328

Kask dziecięcy KEP Italia "Keppy" grey

Model: KP.GRY.S.GRY

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Wybierz opcje

660,00 złWybierz opcję powyżej
Opcje należy wybierać od góry do dołu.

KEP Italia

Aby poznać koszty wysyłki- kliknij tutaj.

512 447 328 - W razie pytań- zadzwoń

Masz 14 dni na zwrot towaru- czytaj więcej

Będąc naszym stałym klientem wypracowujesz atrakcyjne rabaty- zobacz tutaj.

Opis produktu

Szczegóły

Kask firmy KEP Italia.

Każdy model kasku firmy KEP Italia został opracowany dla zapewniania maksymalnego bezpieczeństwa, optymalizacji wydajności oraz doboru materiałów gwarantujących doskonałe dopasowanie i maksymalny komfort.

Co więcej, każdy produkt KEP Italia został zaprojektowany jako przykład doskonałości, który wyróżnia znak "Made in Italy".
KEP Italia projektuje i produkuje swoje produkty we Włoszech, łącząc włoskie doświadczenie w zakresie wzornictwa, elegancji i stylu.
Często to styl, przykuwa uwagę jako pierwszy, co sprawia, że zakochanie się w kasku KEP Italia jest niezwykle łatwe- nieuchronną konsekwencją jest to, że kaski te są niezastąpione.

Certyfikacja jest jedynym parametrem, który może zagwarantować prawdziwą zdolność ochronną kasku jeździeckiego, ponieważ wiąże się to z testowaniem, weryfikacją i potwierdzeniem, że kaski spełniają jednoznaczne przepisy i normy bezpieczeństwa.
KEP Italia jest w pełni poświęcony zagadnieniom bezpieczeństwa: zanim każdy produkt zostanie wprowadzony do produkcji, poddawany jest różnym testom w celu sprawdzenia trwałości wszystkich jego komponentów, jest zatwierdzany i sprzedawany dopiero po pomyślnym przejściu każdego z nich.
Nie wystarczy zdać testów, tylko raz: jednostki certyfikujące regularnie odwiedzają firmę w celu weryfikacji zgodności z normą jakości w czasie dla wszystkich partii produkcyjnych, podczas gdy wewnętrzny dział bezpieczeństwa przeprowadza ciągłe kontrole jakości.

Każdy kraj ma swoich techników i komisarzy, którzy prowadzą regularne, dogłębne dyskusje w ramach Europejskiego Komitetu Technicznego na temat bezpieczeństwa i ustanawiają standardy, z którymi kaski sprzedawane w każdym kraju muszą być zgodne.
Wymagania certyfikacji różnią się w zależności od kraju, ale wszystkie są zwykle weryfikowane co 5 lat, aby pozostać w zgodzie z ciągłymi ulepszeniami technicznymi, a także z nowymi międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa.

Gama kasków KEPPY powstała z myślą o najmłodszych jeźdźcach, których bezpieczeństwo jest niezwykle ważne. KEPPY to prawdziwa rewolucja w świecie dziecięcych kasków. Badania przeprowadzone w KEP Italia sprawił, że KEPPY to najnowocześniejsze kaski o rewolucyjnych rozwiązaniach niedostępnych wcześniej na rynku.
Dzięki zespołowi badawczo-rozwojowemu firmy - KEPPY jest kaskiem spełniającym najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Rodzice często boją się zainwestować w drogi kask, nie będąc pewnym czy pasja dziecka będzie trwała dłużej. Firma KEP Italia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i tworzy wedle zasady "Bezpieczeństwo od pierwszej jazdy" tworząc kask z doskonałym stosunkiem jakości do ceny.Wymienne wkładki wewnętrzne umożliwiają dostosowywanie kasku do rosnącej głowy dziecka bez konieczności wymiany kasku na większy rozmiar-co czyni kask jeszcze bardziej perspektywicznym.

Minimalistyczne linie i prosta konstrukcja są charakterystyczne dla stylu KEP Italia. Niezwykle lekki i przewiewny kask zapewnia uczucie świeżości i komfortu.
Wśród proponowanych nowych technologii jest innowacyjny system samodzielnej wymiany daszka. Umożliwia on naprawienie lub po prostu zmianę stylu kasku w kilku prostych krokach ! Kask można szybko przekształcić i dostosować do własnych upodobań czy też stylu a prawdziwa tęcza dostępnych kolorów zadowoli wyobraźnię nawet najbardziej wymagających małych jeźdźców.

Waga: +/- 400 gramów.

Recenzje

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Kask dziecięcy KEP Italia "Keppy" grey

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty